شودر

از ویژگی های بسیار خوب این مجموعه تولیدی، ترکیب رنگ و مدل های مختلف محصولات آن می باشد که به شما مشتریان عزیز این امکان را می دهد تا در تمامی زمینه ها با ترکیب رنگی مورد نظر خود از محصولات این کارخانه استفاده نمایید.
تجهیزات شانه ای را می توان به عنوان یکی از پرفروش ترین شیرآلات موجود در بازار توصیف کرد، چرا که از نظر تنوع و کیفیت محصولات، پیشروترین تولید کننده است.
شیر توالت شودر، میکسر شودر، میکسر توالت شودر، میکسر سینک شودر، میکسر دوش شودر، فلاش سطحی شودر و فلاش شودر توکار می توانند بخشی از محصولات کارخانه شودر باشند.
مکانیزم توکار و کیبورد در رنگ های متنوع از دیگر محصولات شودر می باشد.

ویژگی های محصولات شودر
شیرآلات اتو واقعا کیفیت خوبی دارند و با توجه به بدنه ای که به طور خاص طراحی شده اند، بقایای کمی روی سطح آنها جمع می شود و لکه ها و بقایای سطح آنها به راحتی با کمی تمیز کردن و یک دستمال مرطوب پاک می شود.
این محصولات به راحتی نصب می شوند و پیچیدگی کمی دارند.
با توجه به رنگ های مختلف می توانید به راحتی با توجه به دکور آشپزخانه، سرویس بهداشتی و سرویس بهداشتی، نمونه مورد نظر خود را انتخاب کنید.

محصولات شودر نقش مهمی در صرفه جویی در مصرف آب دارند و به دلیل دارا بودن کویل های کاهش آب مقرون به صرفه تر هستند.
کارتریج های این شیرها از جنس سرامیک بوده و به همین دلیل در برابر دما و فشار آب مقاومت بالایی دارند.
محصولات ویبره به دلیل خاصیت ضد باکتریایی خود آلودگی را جذب نمی کنند.
تکنولوژی دوش این ست دوکاره و دارای سر دوش ثابت و متحرک می باشد. علاوه بر این، نازل ها از سیلیکون ساخته شده اند و رسوب کمتری را جذب می کنند.
این محصولات بر اساس آخرین تکنولوژی روز دنیا تولید می شوند و دارای مشخصات مورد نیاز می باشند.
بدنه این شیرها آبکاری بوده و در اثر استفاده منظم و قرار گرفتن در معرض آب به مرور زمان دچار خوردگی و انعقاد نمی شود و همیشه ظاهر خوب خود را حفظ می کند.

برای اطلاع از محدوده، قیمت و کیفیت محصولات شودر زیر را مطالعه کنید.

رتبه بندی دریچه های اتو
قیمت شیر ​​یکی از مهم ترین بازارها برای خریداران است. شیرهای شانه ای به دلیل کیفیت ساخت، وزن، کیفیت قطعات و مقاومت بالای رنگ مقرون به صرفه هستند ضمن اینکه در گروه های قیمتی مختلف نیز موجود می باشند.
شیرآلات شودر با قیمت مناسب شامل شیرآلات اطلس، اطلس تو پلاس و اکو و از پرفروش ترین شیرآلات شودر می توان به شیرآلات لوکا، بیزانتیوم، یونیک، اروپا و اینپرو اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید