شرکت سورنا

شرکت سورنا از بدو تاسیس به صورت کاملا تخصصی در زمینه تامین لایسنس اورجینال برای محصولات مختلف نرم افزاری و سخت افزاری مرتبط با زیرساخت شبکه و امنیت اطلاعات فعالیت نموده و در حال حاضر به عنوان بزرگترین تامین کننده لایسنس در ایران، امکان تامین لایسنس برای تمامی برندهای مطرح و شناخته شده موجود در جهان در حوزه شبکه و امنیت را دارا می باشد.
همچنین این شرکت در زمینه تامین تجهیزات سخت افزاری نیز فعال بوده و امکان واردات طیف وسیعی از محصولات مربوط به برندهای مطرح در حوزه شبکه و امنیت از جمله Cisco, F5 ,HPE, Brocade, EMC, Fortinet, PaloAlto را دارا می باشد. باور به رویکرد مشتری مداری، در اختیار داشتن کادر مجرب و کارآزموده همراه با تعهد مدیران و کارکنان بخشهای مختلف این شرکت امری است که سبب وجه تمایز در پاسخگویی به نیازمندیهای مشتریان متنوعی از سازمانها و بانکها تا شرکتهای خصوصی کوچک و بزرگ شده است.

بدلیل مشکلات متعدد تهیه Service Contract و خرید لایسنس اروجینال و همچنین با توجه به قیمت های سرسام آوری که بسیاری از مشتریان با آن مواجه بوده و هستند (که در صورت اعمال جریمه هزینه ها بیشتر هم خواهد شد)، شرکت افزار پرداز هوشمند سورنا اقدام به ارائه یک راهکار جایگزین با هزینه بسیار پایین تر جهت فعالسازی تمامی تجهیزات شرکت F5 اعم BIG-IP و BIG-IQ نموده است. این راهکار بدین شرح است که Firmware موجود روی دستگاه با یک نسخه اصلاح شده تعویض گردیده و پس از آن شرکت سورنا قادر خواهد بود نسبت به فعالسازی لایسنس دستگاه به صورت فول ماژول با مدت زمانی دلخواه اقدام نماید. لیست ماژولهای فعال شده به شرح ذیل است:

Local Traffic Manager (LTM)

Global Traffic (DNS)

Access Policy Manager (APM)

Advanced Firewall Manager (AFM)

Application Security Manager (ASM)

Carrier-Grade NAT (CGNAT)

Policy Enforcement Manager (PEM)

Fraud Protection Service (FPS)

Application Visibility and Reporting (AVR)

Application Acceleration Manager (AAM)

Secure Web Gateway (SWG)

SSL Orchestrator (SSLO)

Link Control (LC)

Max Compression

Routing Bundle
Crypto Offload

DNSSEC

Software Development Kit (SDK)

دیدگاهتان را بنویسید